Barvy, laky
Výrobčík Opava

Volejte 603 539 177

Míchání barev

Míchání barev

     V současné době nabízíme tónování celé řady produktů dle vzorkovnic NCS 2, Eurotrend, RAL, Ral Effect, Tikkurila Symphony, Opus I a II, Caparol 3D, Caparol Color a jiných z celkového počtu více než 18.000 odstínů. Samozřejmostí je zapůjčení všech uvedených vzorníků na prodejně.

Míchání malířských barev

      Malířské barvy a barvy na zeď mícháme na počkání ve více než 18.000 odstínech. Vybrat si můžete od zahraničních výrobců TIKKURILA, CAPAROL, nebo malířské barvy od tuzemské značky REMAL. Namícháme Vám malířské nátěry, jak ve standardní otěruvzdorné kvalitě, tak i velice kvalitní disperzní nebo vinylové barvy do bytu s mnohem lepšími užitnými vlastnostmi. Patří mezi ně výborná kryvost, vysoká vydatnost a omyvatelnost tzn. možnost ušpiněný povrch umýt vodou s trochou čistícího prostředku. Povrch po umytí je zase čistý a to bez smývání barevného nátěru.

Míchání fasádních barev

     Mícháme vysoce kvalitní fasádní barvy značek TIKKURILA, FINKOLORA, CAPAROL, PAULÍN. Při míchání fasádních barev se používají speciální světlostálé pigmenty odolné vůči blednutí odstínu. Fasádní barvy mícháme na počkání ve více než 18.000 odstínech. Na počkání si můžete vybrat z fasádních barev akrylátových silikátových, silikonových a vápenných.

Míchání fasádních probarvených omítek

       Mícháme fasádní probarvené omítky značky PAULÍN, CAPAROL. Jedná se o vysoce kvalitní omítky splňující ty nejpřísnější evropské normy. Vyrábí se ve variantě akrylátové silikátové , silikonové a vápenné. Zrnitá omítka nazývaná také jako hlazená omítka , nebo točená omítka se vyrábí v zrnitosti 1 mm, 1,5 mm, 2,0 mm a 3 mm. Rýhovaná omítka nazývaná jako drásaná omítka nebo škrabaná omítka se vyrábí v zrnitosti 1,5 mm a 2,0 mm. 

© 1991 - 2019 Manap.cz - malířské a natěračské práce Vyrobčík - Opava, Ostrava, Krnov, Bruntál
Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek Opava / Náš Facebook