Barvy, laky
Výrobčík Opava

Volejte 603 539 177

Termoizolační nátěry

Máte vysoké náklady na topení? Vlhnou Vám zdi? Pozorujete na stěnách tvorbu plísní? Cítíte ze stěn nepříjemný chlad? Potřebujete se zbavit tepelných mostů?

 

Řešením jsou Termoizolační  nátěry

     

     ETERNAL IN Thermo je určen k povrchové úpravě stěn interiérů z jádrových, minerálních a akrylátových omítek a betonových panelů pro zvýšení povrchové teploty, např. na stěnách, které vlivem kondenzace vlhkosti vlhnou a tvoří se plísně, při kontaktu z ploch sálá nepříjemný chlad či k odstranění tepelných mostů. 

 

     REMAL TERMOKOMFORT

     Malířský nátěr s termoizolačním a antikondenzačním účinkem Používá se k malování omítek, betonu, dřeva, dřevotřísky aj. v interiérech. Lze použíti jako vrchní barva na kov. Má antikondenzační vlastnosti.

 

 

     TERMOCASA

     Vodou ředitelný, interiérový, antikondenzační, termoizolační, akustický, omyvatelný nátěr s vysokou účinností proti plísním. Prevence před tvorbou kondenzace na všech zdech v interiéru z důvodu různých tepelných mostů nebo špatné tepelné izolace, následkem kterých na zdech obvykle kondenzuje vlhkost přítomná v prostředí. Používá se taky jako tepelná izolace pro zlepšení kvality prostředí v kancelářích i domácnostech.

 

     

     TK®-THERM je díky svým vlastnostem a naměřeným hodnotám jedinečným a unikátním produktem ve své třídě na českém trhu. Je vyráběn pouze z vysoce kvalitních surovin od renomovaných světových výrobců, např. 3M, z důvodu zajištění nejvyšší kvality. Jedná se o vysoce kvalitní krémovou hmotu pastovité konzistence. Je ideálním materiálem pro vnitřní zateplení stěn a stropů, kde chceme dosáhnout tepelné pohody v místnosti vlivem zvýšení povrchové teploty stěny a ovlivnit úspory energie v kombinaci s řízenou termoregulací topných systémů. Provedené zkoušky, ale hlavně zkušenosti uživatelů, dokládají že v závislosti na typu objektu a vytápěcího režimu lze na topných nákladech ušetřit 25 i více %.

© 1991 - 2019 Manap.cz - malířské a natěračské práce Vyrobčík - Opava, Ostrava, Krnov, Bruntál
Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek Opava / Náš Facebook